• Your Cart is Empty (0)

0850 450 0 200

  • Tehlike Anında Cycles Yanında...

Cihaz Teknolojisi

 

-Kesintisiz Enerji

Araç park halinde 15 güne kadar cihaz tarafından izlenmeye devam eder. Aküyü bitirmez, park halinde aküden beslenmez. Kesintisiz enerji kaynağı ile sürekli bilgi akışı sağlar.

 

-GSM / GPRS / 3G

Cihazın içinde sabit entegre edilen operatör sim kartı ve cihaz teknolojisiyle 3G sinyal gücü ile her 10 saniyede durum güncellemesi yapılır. Böylece ne kadar mesafe kat ettiğiniz, tam olarak nerede olduğunuz en hızlı ve kesintisiz şekilde serverlarımıza ulaşır.

 

-GPS

Standart gps takip cihazlarının aksine aynı anda 6 uydudan durumunu günceller, uyduya bağlanamadığı durumlarda minimum 3 uydu bağlantısı ile konum saptaması yapar. Ayrıca sabit wi-fi gördüğü bölgelerde cihaz konum doğrulamalarını sabit wi-fi ile de belirler. Bu sayede acil müdahale veya çalınma gibi durumlarda en doğru konum bilgisi saptanır. (5mt şaşma)

 

-Hız, Darbe ve G sersörleri

Cihazın içinde hassas yerleştirilmiş sensörler sayesinde hızınızı, çarpma veya düşme durum bilgilerinizi saptar. Teknolojik olarak bu kapsamda alanında tek üretilmiş cihazdır. Hassas sensörleri sayesinde kaza anını henüz kaza gerçekleşirken algılar ve serverla paylaşır.

 

    Sosyal medyada paylaş

HEMEN ÜYE OL

Cycles motosiklet güvenliği ve tüm diğer fırsatları için hemen üye ol hemen kazan.

Hemen üye ol
Haberdar ol!

Yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen ebültenlerimizze kayıt ol.

Kayıt ol
Hediye Kartı

Tüm Cycles'lar için üretilen özel kampanyalara dahil ol, fırsatları kaçırma.

Hemen üye ol
Bayim olur musun?

Bir motosiklet mağazan mı var o zaman Cycles'in sana kazançlı teklifi var.

Hemen İncele